Apartmana taşınalı 7-8 ay olmuştu karşı komşumuz ceylan hanımın ilgisi bize karşı tavırları çok nazikti, ilk zamanlarda komşularının ve çocuklarının olmamasından kaynaklı demiştik fakat! anladık ki ablamızın niyeti ... Kendisi 40 lı yaşlarda 155-160 boylarında minyon, göğüsleri ve kalçaları tam benim hoşlandığım türden biri. Dekolte giyinen, (askılı ile dolaştığında beni deli eden) sexy ceylan hanım ile muhabbetimiz günden güne koyulaşıyordu. Haftasonu beraber kahvaltılar, akşam çayları derken iyice kaynaşmıştık. Ancak kocasından biraz çekindiği için olacak, bunları kocası işteyken yapıyordu.
Sürekli benimle ilgileniyor, apartmanın bahçesine ne zaman çıksam hemen yanımda bitiveriyordu. Bu durumu eşim farketmeye başladığı andan itibaren kıskançlık damarı kabardı ve beni komşu abladan uzak tutmaya başladı. Ta ki geçtiğimiz ay eşimin memleketimiz izmir e işi çıkıncaya kadar.
2 haftalık süre boyunca evde yalnız olacaktım ve bunu ceylan hanım öğrendiğinde gözlerindeki parıldamayı farketmemek mümkün değildi Ama henüz ikimizde bir kıvılcım yakmaya cesaret edememiştik.
Eşimi gönderdikten sonraki ilk gün kapım çaldı, kapıyı açtığımda üzerimde sıcaktan sadece şort vardı. Kapıdaki ceylan hanım beni öyle görünce niyetimi anladı, bişey belli etmedi, konuştuk ve gitti. Ertesi gün haftasonuydu, ben işe gitmiyordum ve ceylan hanımın eşi evde olmayacaktı. Bir şey yapmalıydım, bu fırsatı nasıl değerlendirebilirim derken ev telefonu çaldı, açtım, arayan ceylan hanımdı, mutfaktaki televizyonun yerini değiştireceğini, yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyince telefonu kapatıp şortumu çıkardım ve iç çamaşırsız Capri’mi giyip ceylan hanımın kapısına attım kendimi.
kapıyı açtı, üzerinde askılı tek parca göğüs dekoltesi olan vücud hatlarını kalçalarını belli edenbi elbise vardı ama üzerindekiler değil, bakışları beni tahrik etmişti. “gel” dedi, mutfağa geçtik. Tezgahın üzerinde bir televizyon vardı, “sen al, ben fişi çekeyim” dedi, ben televizyonu elime aldım, ancak kablo kısaydı, tezgahla aramda bir karış vardı, ceylan hanım “dur fişe uzanayım” diye tezgah ile benim arama girince yumuşacık kalçaları benim alete sürtmüştü. İç çamaşırımın olmamasından sertleşen aletim hemen bir çıkıntı oluşturmuştu, ceylan hanım da bunu farketmiş olacak ki, fişi bir türlü çıkaramadı(!) bende daha fazla dayanamayıp ceylan hanımın kalçalarına yüklendim, ceylan hanımda tahrik olmuştu, eli uzandığı televizyonun kablosundaydı ama bu sefer kalçasını bilinçli olarak aletime sürtüyordu. “Fişi çıkaramadım, televizyonu bırakıp deneyelim” dedi, televiztonu kenara bıraktım, ceylan hanım bana doğru dönmüş, kalçalarını tezgaha yaslamış bakıyordu. Kalbim felaket derecede çarpıyordu, aynı şeyi o da hissediyordu ki nefes alışverişi hızlanmıştı. belki 3-5 saniye kadar sadece bakıştık ama o saniyeler o kadar uzun geldi ki ilk hamleyi yapıp dudaklarına yapıştım, regeta_07 hot “napıyosun” gibi klişe kelimeler söylüyordu ama bı yandanda kalın dudaklarımı emmeyi bırakmıyordu ellerim anında kalçalarına gitti, çok hoşuma gitmişti kalçalarının kıvamı, hem dudaklarını emiyor hemde kalçalarını sıkıyordum. “beni çok tahrik ediyorsun dedim “senin de gülüşün beni baştan çıkarıyor” dedi. Bir yandan öpüşüyor, boynunu emiyor, bir yandan hem göğüslerini sıkıyor hem kalçalarını okşuyordum, elim her göğüslerine gidişinde “ahhh” diye inleyip beni iyice çıldırtmıştı.omuzlarından aşağı elbisenin askılarını indirip göğüs uçlarını yalayıp emmeye dudaklarımla ezmeye başladım ellerım kalçalarını yuguruyo sıcacık vücudunda geziniyordu regeta_07 hotm .göğüslerınden göbek cukuruna oradanda elbisesının etegının altına başımı soktum kılodunu kenara cekıp dudaklarımı kasıklarına yapıştırdım bayılırım am yalayıp emmeye,ıslanmış harıka olmuştu dılımı sokuyor amının dudaklarını emıyor amının dılını ısırıyordum.ceylan hanım inliyor saçlarımı çekıyor başımı daha der gıbı amına bastırıyordu.saçlarımdan cekereek benı ayaga kaldırdı sandalyeye oturtarak capri’yi aşağı itip elini aletime attı, tutuşu bile beni mahvediyordu,dizçöküp aletimi taşaklarımı yalamaya başladı, ben kendimden geçiyordum, diliyle kudurtmuştu aletimi saçlarından tutarak ağzından sikmeye başladım resmen o kadar harıkaydıkı , o emerken bende üzerindeki askılıyı çıkardım. Göğüsleri yaşına rağmen hala dimdik duruyordu.onu kaldırıp mutfak masasına oturttum amı sanki bakire kız gibi parlak ve düzgün duruyordu. hava çok sıcak oldugunda ter içinde kalmıştık buzdolabını açtım dondurmayı görünce ( hiç dayanamam dondurma ,çikolata) hemen alıp göğüs uçlarına orda işim bitince amına sürüp uzun uzun yalamaya emmeye devam ettım buz gıbı dedgdıkce ırkılıyo ınlıyo sik benı lütfen dıye bağırıyordu.regeta_07 hotm
Artık bende daha fazla dayanamadım ayaga kalkıp bacaklarını karnına bastırıp yarragımı dayadım amına elbısenın askıları ınmış göğüslerı dışarıda etegi belıne kadar sıyrılmış harıka görünüyordu yavaş yavaş başını sokmaya başladım altımda kıvranıyor dudaklarını ısırıyo ...daha fazla dayanamadım bı anda taşaklarıma kadar soktum of harıka ıdı hızlanmaya başladım kollarımı bacaklarının altından gecırıp kucagıma aldım mutfak kapısına dayayıp kucagımda zıplatmaya başladım mınyon olması işimi daha kolaylaştırıyodu bu pozısyon dıbını bulmamaa yardımcı oluyo hepsını taşaklarıma kadar hıssetmesıne sebep oluyodu.ceylan hanımı kucagımdan ındırıp dondurmayı yarragıma döküp agzından sikmeye başladım yenıden harıka bı duygu,zevk içerısınde ucuyoduk beraber yenıden domaltıp mutfak tegahına yarragımı gecırdım o tatlı amına artık yolun sonuna gelıyoduk ayaklarımızda derman kalmamaıştı vurdukça kalçalarından şap şap ses gelıyo tokatladıkça kalçaları tıtrıyodu artık dayanavak gücümüz kalmamıştı hadi hadi diye bagırmaya başladı titremeye onk zonk atmaya başladı ıkımız bırden şarış şarıl boşaldık.
Minyon tatlı aşkım kucakladım banyoya götürdüm güzelce göğsüme yaslayıp yıkadım sevdım ben müsade ısteyıp duşun altında bıraz daha kaldım çıktıgımda kahvelerımızı yapmış sen benım kocamsın ellerimle kahve yaptım sana dedi :) antalyada bır sene boyunca sevişmedıgımız yer kalmadı ama artık taşındılar telı degğişti görüşemıyoruz bu hikaye minyon tatlı aşkıma ......İsim : rıza
Mail : regeta_07@hotmail.com